Informacje

Najnowsze


Opublikowany przez Jacek Pańczyk | 2013/03/10

Rolety materiałowe
Zróżnicowanie systemów oraz bogata paleta materiałów zapewnia możliwość wyboru optymalnego zestawu uzależnionego od przeznaczenia, aranżacji wnętrza i upodobań.

Zasłony rolowane stanowią ciekawe uzupełnienie zacisznego mieszkania.

Roletki tekstylne stanowią idealne uzupełnienie praktycznego wnętrza.
Poprawnie wybrane idelanie komponują się z pomieszczeniem. Gwarantują poczucie prywatności, ochronę przed słońcem.
Są jednocześnie proste w utrzymaniu czystości a także trwałe.

Odmiennym elementem wykończenia jako osłony okiennej można zaliczyć żaluzje drewniane. Wyrózniamy dwie najpowszechniejsze grupy: żaluzje poziome oraz aluminiowe. Żaluzje produkowane są najczęściej z aluminium, ale w ofercie producentów ekskluzywne żaluzje drewniane o różnej szerokości lameli. Żaluzje pionowe zazwyczaj spotyka się w BOKach ,w biurach, sklepach, jako odgrodzenie części pomieszczenia, w otworach okiennych. Żaluzje poziome montowane są przeważnie w mieszkaniach i pomieszczeniach biurowych.

Siatki na owady stanowią perfekcyjną barierę przed wszelkimi owadami. Moskitiera wykonana jest najczęściej z ramy oraz specjalnej siatki przeciwko owadom. Konstrukcja nośna moskitiery zmontowana jest z . Może zostać wykonana w kolorze okna (głównie w kolorze białym oraz brązowa) lub posiadać okleinę drewnopodobną. Moskitiery (drzwiowe, okienne, zwijane) gwarantują swobodną cyrkulację powietrza. Idealnie izolują pomieszczenia przed przenikaniem do środka komarów, muchówek oraz insektów.

Spytacie się zatem gdzie nabyć odpowiednie żaluzje? Wskazać powinno się firmę z Wrocławia ukierunkowanego zarówno na hurt i detal. Producent mikola zachęca do skorzystania z dostępnej oferty. Zobacz więcej.

Zdjęcia naszego reportera


dom
ogród
dekoracja wnętrz